Gemeenteraad

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
9

Leden

Foto van Yvonne Nijhof-Sander Yvonne Nijhof-Sander (Fractievoorzitter)
Foto van Patricia Ankersmid Patricia Ankersmid (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Riekele Bijleveld Riekele Bijleveld (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Rudi Buschers Rudi Buschers (Raadslid)
Foto van Miriam Doeschot Miriam Doeschot (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Caroline Doeschot-Workel Caroline Doeschot-Workel (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Paul Gerritsjans Paul Gerritsjans (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Hanneke van Groningen-Lantink Hanneke van Groningen-Lantink (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Arjan Mulder Arjan Mulder (Raadslid)
Foto van Andre Pierik Andre Pierik (Raadslid) vanaf 22-05-2018
Foto van Eric Raanhuis Eric Raanhuis (Raadslid) vanaf 22-05-2018
Foto van Marloes Uitdewilligen Marloes Uitdewilligen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Arjan Zandvoort Arjan Zandvoort (Raadslid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Gerda Bruins-Veltkamp Gerda Bruins-Veltkamp (Fractievoorzitter)
Foto van Andre Elbert Andre Elbert (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van André Elbert André Elbert (Raadslid) vanaf 22-05-2018
Foto van drs. Theo Reijnders drs. Theo Reijnders (Raadslid)
Foto van Ellen te Riele-Ottenschot Ellen te Riele-Ottenschot (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Edwin Scheperman Edwin Scheperman (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Fred Rijkens Fred Rijkens (Fractievoorzitter)
Foto van Jan ter Avest Jan ter Avest (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Roel Bergman Roel Bergman (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Onno Bordes Onno Bordes (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Nel Hilbrink-Dekker Nel Hilbrink-Dekker (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Apollonia Sligman Apollonia Sligman (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Herman Wevers Herman Wevers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

Gemeente Belangen

Fractie informatie

Logo van Gemeente Belangen
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Hannie Rohaan-Vlijm Hannie Rohaan-Vlijm (Fractievoorzitter)
Foto van Bennie Nijenhuis Bennie Nijenhuis (Raadslid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Belgin Sayin Belgin Sayin (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Clemens Vinkenvleugel Clemens Vinkenvleugel (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Andre de Visser Andre de Visser (Raadslid) tot 28-03-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Herman Kalter Herman Kalter (Fractievoorzitter)
Foto van Frank Stevens Frank Stevens (Raadslid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van William Sanchez William Sanchez (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
 

Burgemeester

Orgaan informatie

Logo van Burgemeester

Leden

Foto van Ellen Nauta-van Moorsel Ellen Nauta-van Moorsel (Burgemeester)
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Ellen Nauta-van Moorsel Ellen Nauta-van Moorsel (Burgemeester)
Foto van drs. Wim Meulenkamp drs. Wim Meulenkamp (Wethouder) vanaf 22-05-2018
Foto van Harry Scholten Harry Scholten (Wethouder)
Foto van Pieter van Zwanenburg Pieter van Zwanenburg (Wethouder) vanaf 22-05-2018
Foto van Dennis Lacroix Dennis Lacroix (Gemeentesecr. alg directeur)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Mr. Antonie Venema Mr. Antonie Venema (Griffier)
Foto van Henry Meerman Henry Meerman (Raadsadviseur wnd griffier) vanaf 09-05-2018
Foto van Mr. Richard Klein Tank Mr. Richard Klein Tank (Wnd griffier)
Foto van Denise ter Horst Denise ter Horst (Griffiemedewerker) vanaf 09-05-2018